BC Benešov vs. BK Jiskra Domažlice   43:99 (17:29, 29:52, 37:74)

Do Benešova odcestovalo pouze sedm hráčů kategorie U19 a i přesto jsme do středních Čech jeli jako favorité. Papírové prognózy se začaly naplňovat hned od úvodního rozskoku. V první čtvrtině hosté zaznamenali čtyři úspěšné tříbodové pokusy, o což se postarali Paidar s Hasmanem. Lepší byli také na doskoku a v zakončení pod košem a vypracovali si tak 12 bodový náskok. Do poločasu domažličtí ještě vylepšili bodový stav a do šaten se odcházelo za stavu 29:52. Ve druhém poločase domácí už nestačili na nasazené tempo Chodů a ti začali na palubovce dominovat. Výsledek druhého poločasu v poměru 14:47 je vypovídající. Hřebíček do pomyslné benešovské rakve zasadilo hned šest úspěšných trojek ve čtvrté čtvrtině. Největší měrou se o celkové vítězství 43:99 zasloužil Matyáš Prettl (29b.) a Jiří Paidar (20b. z toho 6 trojek). Dobře se také předvedli Filip Záhoř a Jakub Hasman. Až na drobné nedostatky předvedl celý tým velice kvalitní výkon a zaslouží si pochvalu.