Kelti Nové Strašecí vs. BK Jiskra Domažlice   48:125 (10:17, 21:48, 29:90)

V neděli do Nového Strašecí odcestovala téměř kompletní kategorie U17. Na půdě předposledního celku NRL se mělo jednat o celkem jednoduché utkání. Domácí však od začátku makali a ze všech sil se snažili co nejvíce znepříjemnit hostům cestu k vítězství. Na straně domažlických borců byla vidět jistá letargie a klid, bez bojovnosti a snahy. Tomu také odpovídal i výsledek první čtvrtiny, kterou sice hosté vyhráli 17:10, ale výkon byl podprůměrný. Po důrazné rozpravě trenérů s hráči mezi čtvrtinami, hráči Domažlic přepnuli na vyšší rychlostní stupeň a od této chvíle zcela ovládli palubovku. Ve třetí čtvrtině dokonce nadělili domácím 42 bodů a pohodlně si dokráčeli k přesvědčivé výhře 48:125. Krom první třetiny si tým zaslouží pochvalu za nasazení a plnění úkolů jak na obranné, tak i útočné polovině.