Tigers České Budějovice vs. BK Jiskra Domažlice   106:84 (25:19, 56:46, 80:67)

Budějovice dokázaly v domácím prostředí, že patří k favoritům na postup. Domažlice se snažily domácí co nejvíce potrápit. To se jim během prvního poločasu dařilo. V páté minutě druhé čtvrtiny otočily skóre a šly do vedení 34:32. Ještě v sedmé minutě druhé čtvrtiny svítil na ukazateli vyrovnaný stav 41:41. Těsná osobní obrana domácích donutila naše hráče k několika ztrátám a domácí vyhráli poločas o deset bodů 56:46. Hned v první minutě třetí čtvrtiny Bauer potřetí fauloval a musel si jít odpočinout na lavičku. Toho domácí využili a dostali se do vedení o 16 bodů. Domažlice se snažily nepřijatelný výsledek zkorigovat, ale již chyběly síly. Všichni hráči, kteří v zápasech nastoupili, si zaslouží pochvalu, že dokázali s favority soutěže sehrát vyrovnaná utkání.