BK Jiskra Domažlice vs. Kelti Nové Strašecí   124:48 (27:15, 62:26, 94:35)

V sobotu před polednem odehráli další zápas kluci kategorie U17. Do Domažlic přijeli hráči Nového Strašecí, kteří bojují na opačném konci tabulky než domácí borci. V první čtvrtině přistoupili domácí k zápasu poněkud vlažně a hosté dokázali držet krok. Do druhé čtvrtiny už domažličtí hráči přepnuli na vyšší obrátky a začali se svému soupeři bodově vzdalovat. Do šaten se odcházelo za stavu 52:26 a o osudu utkání bylo více méně rozhodnuto. Hosté, kteří přijeli v nekompletní sestavě, nedokázali ve druhém poločase odolat stupňujícímu se tlaku a bodový stav se navyšoval. Hlavně díky rychlému protiútoku a přesným tříbodovým střelám, kterých domácí zaznamenali deset. Ve druhém poločase ze zápasu odstoupil lehce zraněný Paidar, ale i přesto si domácí připsali vysokou výhru 124:48. Hráči předvedli kvalitní kolektivní výkon o čemž svědčí i to, že hned 7 hráčů zaznamenalo dvojciferný počet bodů. K nejlepším hráčům patřili Ondra Holý a David Michal, ale pochvalu zaslouží celý tým.