BK Jiskra Domažlice vs. BA Grizzlies Plzen B   101:44 (26:10, 51:22, 74:36)

Po sobotní výhře nastoupili hráči kategorii U17 v neděli od 15h k dohrávce proti BA Grizzlies Plzeň B. Hoste se nacházejí v polovině tabulky NRL a dal se očekávat vyrovnanější boj, než tomu bylo v sobotním utkání, přesto domácí byli favority. Toto se projevilo i v samotném utkání, kdy domažličtí od první minuty zakončovali rychlé protiútoky a až na pár nepřesností, zejména při dlouhých přihrávkách se hra vyvíjela ve prospěch domácího týmu. Hosté však také předvedli několik velice povedených individuálních akcí s přesným zakončením. Přesto si domácí vytvořili poločasový náskok 29 bodů. Po přestávce se obraz hry příliš nezměnil a rezerva Grizzlis nenašla recept na vytaženou obranu a rychlé protiútoky domažlických kluků. Zápas skončil výhrou 101:44 a upevněním si první příčky v NRL. Opět se hrálo velice kolektivně a hned čtyři hráč dali 20 bodů a více. Celý tým si zaslouží pochvalu za nasazení a přístup k víkendovým zápasům. Ve čtvrtek od 16:30 nás čeká další utkání kategorie U17 doma proti BK Tygři Louny.