BA Grizzlies B vs. BK Jiskra Domažlice   73:85 (16:20, 33:40, 52:60)

Netradičně v pátek večer nastoupili mladší dorostenci na půdě BA Grizzlies. Hostující trenéři měli k dispozici celou dvanáctku hráčů, a proto pokyny před zápasem zněly jasně. Celoplošná obrana, vytvářet tlak na míč a rychlý přechod do rychlého protiútoku. Bohužel od první minuty se nedařilo tyto pokyny naplnit a naopak to byli domácí, kteří si rychlými protiútoky vytvořili náskok 12:0. Po oddechovém čase se konečně podařilo plnit taktické pokyny a několika přesnými tříbodovými pokusy se domažličtí dotáhli na svého soupeře. Hrál se rychlý, pohledný basketbal, avšak se spoustou nepřesností. I přes tyto nepřesnosti si hostující hráči do poločasu vybudovali sedmibodový náskok. I ve druhém poločase se hrálo vyrovnaně a širší rotace hráčů se projevila až na samém závěru utkání. Domažličtí vyhráli 73:85. Zápas se po střelecké stránce nejvíce povedl dvěma dvaceti bodovým střelcům Filip Vaněk (21 bodů) a David Kozel (20 bodů).