BK Jiskra Domažlice vs. BK Kladno   70:66 (21:23, 40:41, 53:56)

V sobotu odehráli mladší dorostenci utkání na domácí půdě proti hráčům BK Kladno. Na kladenské palubovce domažličtí utrpěli zatím největší porážku v soutěži a tak měli hráčům Kladna co vracet. K vidění byl velice vyrovnaný basketbal, kdy se skóre přelévalo na obě dvě strany, ale přesto hostující tým byl valnou část utkání v mírném náskoku. O poločasové přestávce si hosté do šaten odnášeli jednobodový náskok 40:41. Nebyl to příliš pohledný basketbal, ale spíše boj o každý kousek palubovky. I přesto, že si domácí tým vybudoval malý náskok, vzápětí o něj několika chybami přišel. Do poslední čtvrtiny hostující nastupovali s tříbodovým náskokem, ale ten se jim nepodařilo udržet a domácí v závěru vybojovali cenné, těsné, vítězství 70:66. Jak jsem již zmínil, zápas to nebyl příliš pohledný, ale velice bojovný a s nasazením. Za to bych všem hráčům chtěl poděkovat.