BK Klatovy vs. BK Jiskra Domažlice   67:88 (13:26, 35:48, 57:69)

Netradičně ve středu odehráli další zápas kategorie U19 naši hráči tentokrát v Klatovech. Zápas nabídl zajímavou podívanou a tvrdé souboje pod oběma koši. V první čtvrtině si hostující hráči vytvořili 13 bodový náskok, který do poločasu udrželi. Ve druhém poločase domácí udržovali kontakt a to zejména tříbodovými pokusy, ale domažličtí neponechávali nic náhodě a udržovali si bodový odstup, který na konci ještě navýšili na rozdíl 21 bodů. Na obou dvou stranách dominovali herně i bodově nejvíce oba dva střední rozehrávači, domácí Václav Faust a hostující Jiří Paidar, kteří zaznamenali 26 a 25 bodů a skvěle dirigovali hru svých týmů. Kaňkou utkání je zranění Ondřeje Holého, který bude chybět v dalších zápasech.