BA Tygři Louny vs. BK Jiskra Domažlice   88:64 (15:12, 40:34, 59:51)

Netradičně ve čtvrtek odcestovali starší žáci do severních Čech. Soupeřem jim byli Tygři Louny. Po dlouhé cestě se hráči nedokázali dostat do herního tempa a domácí si začali vytvářet bodový náskok. Po několika minutách se hra vyrovnala a začala přetahovaná o každý bod. Domácí si do šaten odnášeli šestibodový náskok. Ve třetím herním dějství se obraz hry příliš nezměnil a lounští si drželi mírný náskok 59:51. Bohužel k zvratu došlo v poslední čtvrtině. Na samém začátku čtvrtiny se hostům ještě úspěšnou tříbodovou střelou podařilo snížit náskok na pouhých pět bodů, to bylo ale vše. Domácí celoplošnou obranou donutili domažlické hráče ke ztrátám míče a zakončovali snadné, rychlé protiútoky. Poslední čtvrtinu domácí vyhráli o 16 bodů a celkově tak zvítězili 88:64. Byl to v celku vyrovnaný zápas, až na totální výpadek na konci utkání. Je nutné se z tohoto poučit a udržet koncentraci až do samého konce utkání.