BK Klatovy vs. BK Jiskra Domažlice   74:92 (15:27, 30:60, 49:74)

V neděli dopoledne nastoupili ke svému poslednímu zápasu hráči kategorie U19 v celostátní lize na palubovce BK Klatovy. Pro Altynského, Zvolánka a Prettla to byl vůbec poslední zápas v mládežnické kategorii. Domažličtí hráči nastupovali do zápasu s vědomím, že úkol udržení příslušnosti v celostátní lize pro příští rok mají již splněný. Přesto jim šlo o lepší umístění v tabulce. Takto k zápasu také přistoupili a od samého začátku byli lepším týmem. Excelentní začátek měl Lukáš Zvolánek, který proměnil tři po sobě jdoucí tříbodové střely a jeden rychlý protiútok a za stavu 0:11 si domácí trenér byl nucen vybrat oddechový čas. Domažličtí hráči přesto pokračovali v dobrém výkonu, zejména v útočné fázi a vypracovávali si bodový náskok. Do poločasu si vybudovali třicetibodový náskok. Po poločase se klatovští hráči nezmohli na odpor a zápas se dohrával v poklidném tempu, kdy hosté kontrolovali vývoj utkání. Herní prostor na hřišti byl rovnoměrně rozložen mezi všechny hráče a domažličtí si připsali poslední vítězství v sezóně 92:74. Tím si zajistili druhé místo v tabulce play-out celostátní ligy U19. Chtěl bych všem hráčům za celou sezónu poděkovat. Bylo mi ctí vést tým takto kvalitních hráčů.