Sokol Vyšehrad vs. BK Jiskra Domažlice   57:77 (18:17, 31:30, 42:47)

Poslední utkání sezóny v celostátní lize U15 odehráli domažličtí ve Výtoň aréně na Vyšehradě. Byť k zápasu odjížděli v oslabené sestavě, byl tým papírovým favoritem, vzhledem k vysoké výhře v pátečním zápase na domácí palubovce. Předpoklady bohužel v tomto případě vzaly za své a domácí tým do poločasu úspěšně vzdoroval. Hostující hráči si mysleli, že výhra přijde sama, nebyli ochotni bojovat, bránit, a když se přidalo ještě nepřesné zakončení z vyložených příležitostí, bylo v poločase skóre 31:30 pro domácí tým. Až ve druhém poločase domažličtí zlepšili činnost na obranné polovině a začali si vytvářet mírný náskok. Utkání se zlomilo až v poslední čtvrtině, kterou hostující tým vyhrál 15:30 a celkově si tak připsal vítězství o 20 bodů 57:77. Hráčům bych chtěl poděkovat pouze za druhý poločas. Je nutné si uvědomit, že žádného soupeře nelze podcenit a hrát v plném nasazení a koncentraci od začátku do konce utkání. Přísnější měřítko snesl pouze Marek Paul, který zaznamenal 32 bodů.