Kelti Nové Strašecí vs. BK Jiskra Domažlice   58:88 (11:27, 27:50, 47:71)

V sobotu před polednem odcestovali mladší dorostenci k poslednímu venkovnímu utkání v této sezoně do Nového Strašecí. S tímto soupeřem jsme na domácí palubovce těsně prohráli, ale vzhledem k lepšící se formě v závěru sezóny, hráči odjížděli s vědomím, že chtějí na venkovní palubovce zvítězit a odčinit domácí porážku. Tuto prognózu hosté začali naplňovat hned od samého úvodu, kdy na domácí vlétli a v první čtvrtině si vytvořili 16 bodový náskok, který do poločasu ještě navýšili na 23 bodů. Poločasové skoré 27:50. I přesto, že ve druhém poločase se hra vyrovnala, domažličtí kontrolovali svůj náskok a Keltům nedovolili se přiblížit na dostřel a zdramatizování zápasu. Na palubovce dostali herní prostor všichni hráči, kteří k utkání odcestovali a kvalitním týmovým výkonem si dokráčeli pro pohodlnou výhru 58:88. Domažličtí hráči si tímto zajistili možnost v posledním utkání na domácí palubovce bojovat o nejvyšší příčky v tabulce nadregionální ligy kategorie U17.