BK Klatovy vs. BK Jiskra Domažlice   79:59 (15:18, 46:26, 62:42)

Netradičně ve středu proběhlo další kolo žákovské ligy. Tentokrát v nedalekých Klatovech. Bohužel domažlický tým byl zdecimovaný zraněními a nemocemi. K zápasu odcestovalo pouze 8 hráčů. I přes tento handicap vstoupili do zápasu hostující hráči dobře a první čtvrtinu vyhráli 18:15. O osudu utkání bohužel rozhodla druhá čtvrtina, kterou domácí opanovali v poměru 31:8 a vytvořili si tak rozhodující náskok. Byť v okleštěné sestavě domažličtí po poločase nesložili zbraně a nadále bojovali. Další dvě čtvrtiny skončily vyrovnaným stavem 33:33. Domácí hráči se tak mohli radovat z výhry, ale nám vyrovnané utkání (krom druhé čtvrtiny), dává šanci do odvety na domácí půdě. Budeme doufat, že budou doléčena zranění a budeme v kompletní sestavě a popereme se o lepší konečný výsledek. Děkuji osmi statečným za bojovnost a předvedený výkon.