Tygři Praha B vs. BK Jiskra Domažlice   67:80 (17:22, 31:45, 48:65)

V neděli v pravé poledne dorazili domažličtí hráči do sportovní haly v Jenči, kde své domácí zápasy odehrávají Tygři Praha. Domácí byli mírnými papírovými favority a ještě pro ně hrálo i domácí prostředí, ale tyto předpoklady se nenaplnily. Pouze sedm statečných Chodů se postavilo proti plné sestavě Tygrů. Domácí vstoupili do utkání s velkým odhodláním a od začátku se snažili diktovat tempo hry. Hosté však nedali svojí kůži lacino a bojovali o každý míč a trpělivou hrou v útoku si vytvářeli pozice ke skórovaní. Do poločasu si domažličtí vytvořili 14 bodový náskok a do šaten se odcházelo za stavu 31:45. Domažličtí borci po poločase pokračovali ve výborném výkonu a udržovali si bodový odstup. Domácí i přes veškerou snahu již nedokázali zvrátit osud zápasu na svoji stranu a hosté se tak mohli radovat z překvapivého vítězství o 13 bodů 80:67. Excelentní zápas odehrál Jiří Paidar, na kterého bylo spácháno 19 faulů a zaznamenal 32 bodů. Zejména pod košem odvedli výborné výkony Matyáš Prettl a Filip Záhoř, kteří doskočili 20 míčů a také dohromady zaznamenali 32 bodů. Za předvedený výkon si však zaslouží pochvalu všichni, kteří se zápasu zúčastnili.