BK Beroun vs. BK Jiskra Domažlice   62:68 (6:17, 29:33, 51:52)

Naši hráči začali velmi dobře a soupeře překvapili dobrou osobní obranou, čímž zaslouženě vedli po první čtvrtině 17:6. Největší problém v útoku dělal Berounu Pavel Bauer, který zaznamenal za sebou celkem 14 bodů. Postupně ale soupeř zlepšil střelbu z dlouhé vzdálenosti, začal lépe bránit pod svým košem naše podkošové hráče a do poločasu snížil na rozdíl čtyř bodů 29:33. Celý druhý poločas bylo skóre vyrovnané. V osmé minutě závěrečné čtvrtiny vyrovnal Beroun na 62:62. Jiskra po taktické stránce zvládla poslední dvě minuty s větším přehledem a zaslouženě zvítězila 68:62. Celé utkání se Domažlice trápily s přesností střelby z dlouhé vzdálenosti. Z 24 střel byly úspěšní jen 3x. Věříme, že procento úspěšnosti 12, 5 % se v dalších zápasech zlepší.

Body: Bauer 29, Tikalský 10, Štípek 9, Jiřinec 9, Hrubý 6, Blacký 3, Tauer 2