BK Jiskra Domažlice vs. BA Sparta Praha   66:79 (14:23, 32:42, 51:64)

V sobotu v podvečer hráči kategorie U19 přivítali na své palubovce hráče Sparty. Jednalo se o souboj druhých Pražanů a třetího celku BK Domažlice v tabulce dorostenecké ligy. Bohužel velký problém pro domácí nastal již na pátečním předzápasovém tréninku, kdy se zranil kapitán týmu Matyáš Prettl a skončil s těžkým výronem v nemocnici. Domažličtí tak museli bojovat bez tohoto hráče a byl před nimi nelehký úkol. Víceméně o osudu utkání rozhodla hned první čtvrtina, která domácímu týmu vůbec nevyšla a prohráli tento herní úsek o devět bodů. Od druhé čtvrtiny se dá hovořit o velice vyrovnaném utkání, kdy bylo k vidění mnoho pěkných akcí na obou dvou stranách. Hostující hráči si udržovali vypracovaný náskok a to zejména díky lepšímu doskoku, jak v útoku tak v obraně. Rozdíl byl také v úspěšnosti střelby, kdy domácí často zakončovali nepřesně, naopak hostující hráči proměňovali své šance s velkou úspěšností. Zápas si udržel vysoké tempo až do závěru, který ale nevedl k domažlickému úspěchu. Konečný stav 66:79. I přesto že si domácí do tabulky dorostenecké ligy připisují prohru, lze hovořit o kvalitním výkonu. Je nutné zapracovat na zpřesnění koncovky a takto vyrovnané zápasy se dají vyhrávat. V zápase bodově, ale i herně exceloval Jiří Paidar, který zaznamenal 33 bodů a zásoboval své spoluhráče přesnými přihrávkami.