BK Jiskra Domažlice vs. BK Levharti Chomutov   80:97 (20:27, 41:49, 59:70)

V neděli dopoledne přijel do Domažlic leader dorostenecké ligy kategorie U19 a to hráči BK Levharti Chomutov. Hostující hráči byli v tomto zápase favoritem a to vzhledem k postavení v tabulce, plus když k tomu připočteme zranění Matyáš Prettla. Domácí měli opět pomalejší rozjezd jako v předešlém zápase a první čtvrtinu prohráli o sedm bodů. Domažličtí ve druhé čtvrtině přitvrdili v obraně a nedovolil soupeři snadné průniky pod koš jako v první čtvrtině a zápas se bodově vyrovnával. Ve druhém poločase i přes statečný odpor domácích hráčů se hosté v širší rotaci ujali otěží v utkání a minutu po minutě navyšovali svoje bodové skóre. Na konci utkání svítilo na ukazateli 80:97 a hosté si připsali další vítězství a v tabulce dorostenecké ligy a zůstávají jediný neporažený tým a uhájili první místo. Domažlický tým i přesto zaslouží pochvalu za bojovnost o nasazení proti velice kvalitnímu soupeři. Pozitivum na tomto utkání je, že se k dobře hrajícímu Paidarovi přidala hned čtveřice hráčů, kteří zaznamenali dvojciferný počet bodů. Bohužel soupeř byl tentokrát lepší.