BK Jiskra Domažlice vs. BK Loko Plzeň   71:92 (20:21, 45:54, 62:67)

V neděli dopoledne přivítali domažličtí na své palubovce hráče BK Lokomotiva Plzeň. Hráči Plzně si den předtím zajistili postup do Extraligy kategorie U15 a i v tomto zápase se ukázali být favority. Přesto se domácí nezalekli svého soupeře a vstoupili do zápasu velice dobře, vyvarovali se zbytečných ztrát míče a dařila se střelba, zejména z dlouhé tříbodové vzdálenosti, kdy v prvním poločase zaznamenali pět úspěšných tříbodových střel. Poločasové vedení plzeňských 54 : 45 bylo zasloužené. V druhém poločase domácí vzdorovali ještě ve třetí čtvrtině, bohužel v závěrečné části hry hostující hráči zvýšili ještě obrátky, tuto část hry vyhráli 25 : 9 a připsali si vítězství 92 : 71. Přesto bych chtěl hráče za toto utkání pochválit, že začali plnit pokyny a hráli sebevědomě až do závěru utkání.