BK Jiskra Domažlice vs. Sokol Vyšehrad   81:88 (24:22, 43:45, 56:65)

Ke třetímu zápasu během čtyř dnů nastoupili v neděli v poledne hráči kategorie U19 na domácí palubovce proti Sokolu Vyšehrad. Stále vlivem nemoci a zraněními okleštěný kádr vypadal odhodlaně, ale bylo jasné, že to bude těžký zápas, a to zejména po fyzické stránce, pro 7 hráčů, kteří byli na lavičce Jiskry. Do poločasu se hrál vyrovnaný basketbal a k vidění bylo spoustu pěkných akcí na obou dvou stranách. Po první čtvrtině byli veselejší domácí 24:22, ale do šaten, s dvoubodovým náskokem, odcházeli hosté za stavu 45:43. Bohužel domácím hráčům hrubě nevyšel vstup do druhého poločasu a třetí čtvrtinu prohráli 13:20. A i když v závěru mohutně dotahovali a snažili se tříbodovými pokusy, zejména Hasman a Šindler, zkorigovat nepříznivý stav, toto se již nepovedlo a konečné skóre 81:88 znamenalo třetí porážku v řadě na domácí půdě. Hráčům, kteří se podíleli na velmi náročném víkendu, prodlouženým o státní svátek, kteří v úzké rotaci odehráli tři velmi těžká utkání, bych chtěl přesto poděkovat za bojovnost a nasazení, které v každém zápase ukázali. Bohužel body to tentokrát nepřineslo.