BK Jiskra Domažlice vs. Tygři Praha B   72:80 (11:15, 33:39, 60:52)

V sobotu v podvečer nastoupili k zápasu kategorie U19 hráči domácí Jiskry. Bohužel stále bez dlouhodobě zraněného Prettla a k tomu ještě nově zraněných Paidara a Holého a nemocných Macha s Fraňkem. Pouze tak sedm hráčů se postavilo proti Tygrům Praha. Oslabený domácí tým vzdoroval a bojoval o každý kousek palubovky. Hostující hráči často faulovali a díky trestným hodům domažličtí drželi bodový rozdíl na přijatelné hranici až do poločasu. Do šaten se odcházelo se za stavu 33:39 pro hosty. Po krátké poločasové rozpravě z domácí šatny vylétli hráči nabuzení a předvedli ve třetí čtvrtině výborný obrat, kdy vyhráli 27:13 a ujali se vedení. Před posledním herním obdobím byl stav 60:52. Vše nasvědčovalo tomu, že se bude jednat o dramatickou koncovku, snad nakonec s dobrým koncem pro domácí. Bohužel tomu tak nebylo, osud do rukou si vzali rozhodčí, kteří svými nepochopitelnými a hrubými chybami, pokazili a zároveň rozhodli celý zápas ve prospěch hostujících Tygrů. Pro domácí hráče a trenéry může být jen velmi malou útěchou, že rozhodčí svojí chybu uznali a několikrát se omlouvali za své výroky. Hráčům děkuji za super sportovní zážitek, bohužel se smolným koncem.