BK Jiskra Domažlice vs. Sokol Písek Sršni   48:111 (16:34, 25:55, 38:77)

V sobotu odpoledne přivítali domácí hráči kategorie U15 Sršně z Písku. Domažličtí měli plný počet hráčů na lavičce, avšak stále chyběl zraněný Milan Pernica a přestoupivší Filip Vaněk. Hosté byli v tomto zápase favority a již v prvním poločase toto potvrzovali, kdy přes nedůslednou obranu domácích zaznamenali šest úspěšných tříbodových pokusů a do šaten odcházeli s 30-ti bodovým náskokem. Ve druhém poločase se obraz hry příliš nezměnil. Domácí přes veškerou snahu zaostávali v rychlosti, přesnosti přihrávek a nedůslednosti na doskoku. Písečtí z toho těžili a zasypávali domácí koš rychlými protiútoky. Na konci zápasu svítilo na ukazateli skóre 48 : 111. Byla to velká basketbalová lekce a hráči i trenéři viděli, na čem musí zapracovat a co zlepšit.