BK Levharti Chomutov vs. BK Jiskra Domažlice   85:47 (25:19, 45:26, 61:38)

V sobotu večer nastoupili domažličtí hráči na palubovce Levhartů Chomutov. K zápasu bohužel odcestovalo opět pouze 7 hráčů a to vlivem zranění, nemoci a tentokrát i maturitním plesu jednoho z hráčů. Domácí hráči již od pohledu disponovali větší fyzickou silou a to od začátku začali předvádět i na palubovce. Hostující hráči drželi krok v první čtvrtině, kterou prohráli o šest bodů. Bohužel ve druhé čtvrtině se naplno začala projevovat fyzická zdatnost domácích hráčů, kteří čtvrtinu vyhráli o 13 bodů a do šaten tak odcházeli s 19 bodovým náskokem. Ve třetí čtvrtině se hra opět vyrovnala, ale domácí kontrolovali vývoj zápasu. V poslední hracím období domácí svůj náskok ještě navýšili a připsali si vysoké vítězství 85:47. Domažličtí hráči tento zápas prohráli jednoznačně na doskoku, jak na útočné, tak obranné polovině, kdy hráči Levhartů získali skoro všechny míče. Soupeř byl kvalitnější, silnější a zaslouženě zvítězil. Přesto bych chtěl svým hráčům poděkovat za bojovnost a vynaložené úsilí.