BA Sparta Praha vs. BK Jiskra Domažlice   108:92 (19:23, 46:41, 78:68)

V neděli před polednem nastoupili domažličtí hráči opět v okleštěné sestavě, ale s odhodláním poprat se o dobrý výsledek, případně o vítězství na horké půdě Sparty. Odhodlání hráčů se začalo od začátku naplňovat a hosté se ujali vedení 8:0. Poté se obraz hry vyrovnal, ale přesto domažličtí vyhráli první čtvrtinu 19:23. Druhou čtvrtinu domácí vyhráli o devět bodů. Ve druhém poločase to byl i nadále vyrovnaný zápas a nevídaná přestřelka v tříbodových bodech. V tomto zápase jich oba celky nastřílely celkem 20!!!. Bohužel domácí tým zaznamenal 15 přesných tříbodových střel a hosté 5 přesných tříbodových střel. To nakonec také rozhodlo o velmi vysokém skóre tohoto zápasu a o vítězství domácí Sparty. Je škoda, že daných 92 bodů na venkovním hřišti nestačilo k vítězství. Hostující hráči vsadili na konci vše na jednu kartu a to střelbu tříbodových pokusů, které bohužel neproměnili a hosté si pohlídali konec zápasu. Skvrnou na tomto zápase bylo vyloučení Paidara dvě minuty před koncem utkání, kdy rozhodčí přehlédli atak domácího hráče a trestal až opětovnou reakci Paidara. Hráči předvedli velice dobrý výkon a favorita v tomto zápase zaskočili, přesto nedokázali zvítězit, ale bojovali až do poslední minuty.