TJ Sokol Kbely vs. BK Jiskra Domažlice   93:78 (30:14, 56:34, 79:57)

První utkání 2.ligy mužů zavedlo Jiskru do Prahy-Kbel, kde proti Chodům stál nabuzený a kompletní soupeř, který toužil po odvetě za 13-bodovou porážku v říjnu 2022 v Domažlicích. O celkovém výsledku rozhodl již samotný nástup do zápasu, kdy šli domácí již v 5 minutě do trháku 17:2 a v průběhu 2.čtvrtiny vedli dokonce až rozdílem 25 bodů. Ve 2.polovině zápasu hosté sáhli ke změně v obraně, skvěle se jim dařila elastická zónová obrana a výsledkem bylo snížení náskoku na 7 bodů 100 vteřin před koncem. Bohužel v samotném závěru Jiskře nevydržela 100% koncentrace, přidaly se individuální chyby, a proto jsme se neudrželi v rozdílu do 12 bodů, abychom měli se soupeřem lepší vzájemné utkání. Po zápase tedy vládlo v hostujících řadách velké zklamání..

Trojky 13:8, TH 8/4 : 26/16, fauly 25:15 , body Jiskra: Bauer 21(1), Hrubý 14(2), Jiřinec 13, Tikalský 8(1), Jan Blacký 7(1), Štípek 7(1), Císař (2), Zvolánek 2