BK Jiskra Domažlice vs. BA Tygři Louny   70:82 (16:11, 30:36, 52:55)

K druhému zápasu Celostátní ligy kategorie U15 nastoupili hráči BK Domažlice proti Tygrům Louny v neděli již v 8 hod ráno. Do tohoto zápasu hráči nastupovali s odhodláním odčinit nepříliš povedené předešlé utkání. Tyto ambice začali hned od první chvíle zápasu naplňovat a první čtvrtinu vyhráli 16:11. Ve druhém hracím období bohužel opět nastaly problémy v přechodové fázi do útoku a domácí si nedovedli poradit s pressem hostujících hráčů, kteří druhou čtvrtinu vyhráli o 11 bodů a do šaten se odcházelo za stavu 30:36. Vstup do druhého poločasu byl opět pod taktovkou domácí hráčů, kteří bojovali o každý míč a dařila se střelba ze střední vzdálenosti. Domažličtí v této čtvrtině obrátili opět skóre na svoji stranu a před poslední čtvrtinou vedli 55:52. Bohužel zřejmě tréma a možnost vítězství v tomto utkání svázala domácím hráčům ruce. Kupili nepřesnosti a neproměňovali vyložené příležitosti. Ještě minutu a půl před koncem prohrávali domácí hráči o tři body. Samotný závěr ale nezvládli a hostující hráči si připsali vítězství 82:70. V tomto zápase bylo vidět velké odhodlání domažlických hráčů, nasazení a bojovnost. Za toto bych chtěl hráčům poděkovat. Je vidět zlepšení a budeme se soustředit na další zápasy