Sluneta Ústí nad Labem vs. BK Jiskra Domažlice   64:52 (13:7, 35:23, 50:41)

V sobotu dopoledne odcestovali hráči kategorie U19 na sever Čech, kde je čekal zápas s domácí Slunetou Ústí nad Labem. V tomto utkání se jednalo o souboj sousedů v tabulce, kdy Domažlice jsou na druhém místě a ústečtí hráči okupují třetí místo tabulky. Bohužel hostujícím hráčům se nevydařil vstup do utkání, když za první čtvrtinu zaznamenali pouze sedm bodů. Druhá čtvrtina jež byla vyrovnanější, přesto do šaten odcházeli domácí s 12 bodovým náskokem. Hra v útočné fázi se domažlickým příliš nedařila a úplně odešla střelba z dlouhé a střední vzdálenosti. I přes tento fakt hostující hráči dotahovali náskok Slunety a přiblížili se až na pětibodový rozdíl. V této fázi zápasu velice necitlivě vstoupil do hry rozhodčí, který svými nepřesnými rozhodnutími vzal osud zápasu do svých rukou. Po vyfaulování našeho klíčového hráče Paidara bylo o osudu zápasu rozhodnuto. Domácí zvítězili 64:52, přesto 12 bodový rozdíl dává dobrou šanci pro odvetu na domácí půdě. V tomto zápase přísnější kritéria snesl pouze Filip Záhoř, který zaznamenal 17 bodů a 16 doskoků. Bohužel nikdo další se k němu nepřidal.