Sokol Vyšehrad vs. BK Jiskra Domažlice   76:91 (17:19, 37:49, 59:62)

Po náročném sobotním cestování do Ústí nad Labem a zpět, odcestovali hráči do Prahy na palubovku Sokola Vyšehrad. Po nevydařeném sobotním zápase chtěli domažličtí předvést lepší výkon a poprat se o vítězství. Hráči Vyšehradu jsou zatím v tabulce na posledním místě, ale připravili si novou hráčskou posilu z GBA Jindřichův Hradec. Utkání bylo od začátku velice vyrovnané a skóre se přelévalo na obě dvě strany. Přesto si hostující tým vybudoval do poločasu 12 bodový náskok a do šaten se odcházelo za stavu 37:49. Bohužel vstup do druhého poločasu se domažlickým hráčům příliš nevydařil a domácí tým stáhl bodový rozdíl na tři body. Poslední hrací období byl ale koncert pro hostující hráče, kdy trefili 5 přesných tříbodových pokusů a domácím vzali chuť na obrat v zápase. Čtvrtou čtvrtinu vyhráli o 12 bodů a celkově si připsali vítězství 91:76. V tomto zápase střelecky dominoval Lukáš Zvolánek, který proměnil sedm přesných tříbodových pokusů a k tomu přidal ještě deset bodů z pole, celkově tak zatížil konto domácích 31 body. Domažličtí hráči dohromady nastříleli 15 trojek. Mezi přesné tříbodové střelce se přidal Hasman(3), Paidar(3) a po jedné trojce zaznamenali Prettl a Michal.