BK Klatovy vs. BK Jiskra Domažlice   63:64 (22:23, 35:39, 60:53)

V sobotu odcestovali mladší dorostenci do nedalekých Klatov k dalšímu utkání Nadregionální ligy kategorie U17. Utkání s naším nejbližším sousedem bývají vždy velice vyrovnaná a nebylo tomu jinak ani tentokrát. Od začátku se skóre přelévalo na obě dvě strany a po první čtvrtině domažličtí vedli o jeden bod. Obraz hry se po celé utkání příliš nezměnil a na palubovce se bojovalo o každý míč. Přesto hostující hráči byli o trochu lepší v herních činnostech a do poslední čtvrtiny si vypracovali sedmibodový náskok. K vidění nebyl příliš pohledný basketbal, ale spíše bojovný, kde především dominovaly obrany. V poslední čtvrtině domácí tým snižoval náskok, ale v dramatické koncovce byli nakonec šťastnější hostující hráči. Domažličtí vyhráli rozdílem jediného bodu 64:63. Alarmující je fakt, že hráči vyprodukovali za utkání 36 ztrát. Na zpřesnění a větším klidu při přechodu do útočné fáze musíme zapracovat. Hráčům bych chtěl poděkovat za bojovnost a vůli po vítězství.