BK Jiskra Domažlice vs. BK Beroun   81:73 (18:16, 43:34, 60:56)

V sobotu odpoledne přivítali hráči kategorie U17 lídra tabulky Nadregionální ligy BK Beroun. Berounští před tímto zápasem poznali porážku pouze jednou a i v tomto zápase chtěli plně bodovat a upevnit si první příčku. Domácí tým, byť oslaben o některé nemocné hráče, vstoupil do zápasu velice odhodlaně. Bohužel již ve čtvrté minutě došlo ke zranění našeho největšího hráče Pavla Vondraše, který musel ze zápasu odstoupit. Přesto se tým semknul a bojoval o každý míč a v prvním poločase si vybudoval devítibodový náskok. Do šaten se odcházelo za stavu 43:34. Vstup do druhého poločasu se domažlickým příliš nevydařil a zejména zásluhou ztrát se hostující tým přiblížil na čtyřbodový rozdíl. V poslední čtvrtině to byl velký boj a rozhodla větší touha po vítězství domácích borců. Skvělý výkon a absolutorium v tomto zápase si zaslouží Filip Vaněk, který je ještě věkem hráč kategorie U15. Filip celých 40 minut zápasu dirigoval útočné snažení domácího týmu a sám zaznamenal 34 bodů. Byl to vynikající individuální výkon, ale pochvalu si za bojovnost zaslouží celý tým.