Tygři Praha B vs. BK Jiskra Domažlice   90:76 (23:22, 44:42, 70:59)

V neděli po obědě nastoupili starší dorostenci na půdě basketbalové akademie Tygři Praha. K zápasu odcestovalo pouze "sedm statečných". Možnost malé rotace hráčů, bez zraněného Filipa Záhoře a Ondřeje Holého, se v tomto zápase ukázalo jako rozhodující. Domažličtí dokázali vzdorovat do poločasu, který skončil pouze dvoubodovým vítězství domácích hráčů 44:42. Bohužel po poločase hostujícím hráčům začaly docházet síly a domácí širší rotací vytvářeli tlak celoplošnou obranou a rychlými protiútoky. Před poslední čtvrtinou si Tygři vytvořili 11 bodový náskok a v tuto chvíli již kontrolovali vývoj zápasu. Přestože domažličtí nevypustili jediný souboj, úbytek sil byl již znát. Nakonec prohráli utkání rozdílem 14 bodů 90:76. Tento bodový rozdíl je ale pro Domažlický tým přijatelný, neboť na domácí palubovce zvítězili rozdílem 22 bodů. Klukům děkuji za bojovnost. Pevně doufám, že před posledním dvojzápasem na domácí palubovce se všichni zranění dají do pořádku a sejdeme se v maximální možné sestavě.